
Капкейки
Коробка для 1-го капкейка
12,25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Капкейк_1
+380 (50) 300-22-48
- +380 (67) 429-77-07сайт AVANGARD.KH.UA
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка подарункова для одного капкейка
Даний вид картонної коробки підходить для капкейків, мафінів, кексів.
Розмір коробки 11 см х 9 см х 9 см.
Колір білий.
Картон 260 гр/кв. м.
Прозоре вікно із плівкою.
Коробка продається разом з вкладишем для 1-го капкейка.
Коробочка продається без декору. Для того, щоб замовити декор, перейдіть у розділ: Декор, картон, листівки, стрічки, наповнювачі .
Крафт пакети з ручками для цієї коробки ви можете замовити в розділі Крафт пакети.
Всі коробочки відправляються в розібраному вигляді.
Фото товарів може відрізнятися від товару в магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 12,25 ₴
- Спосіб упаковки: В упаковці 10 коробок.
